ДНЗ №9.

Сучасний дошкільний заклад: середовище для розвитку

Дошкільний навчальний заклад №9 «Барвистий віночок» (вул. Жукова, 7, м. Кам’янець-Подільський) 5 жовтня 1989р. гостинно зустрів 330 дошкільнят. Керівництво закладом здійснює, з першого дня відкриття, завідувач Стасюк Оксана Станіславівна.
Колектив установи, який налічує понад 60 чоловік, плідно працює над реалізацією завдань з художньо-естетичного розвитку дошкільників, здоров’язберігаючих технологій, впровадженням педагогічних ідей С. Русової. До послуг дітей облаштовано предметно-ігрові осередки, комп’ютерний клас, музична та спортивна зали, фізіотерапевтичний кабінет, басейн.
За роки функціонування дошкільний заклад  досяг вагомих результатів. Першим у місті  нагороджений Почесною Грамотою та перехідним Прапором Кам’янець-Подільської міської ради (2008р). Заклад проатестовано з відзнакою за відмінну освітню діяльність (2011р).
Значним досягненням колективу є здобуття ІІ почесного місця вихователем Кащеною Жанною Петрівною в обласному конкурсі «Вихователь року 2013». За підсумками Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання, заклад посів перше місце в області та друге місце в Україні (2014 р).
Дошкільний навчальний заклад № 9 працює в режимі творчого розвитку, постійного пошуку та впровадження інноваційних освітніх технологій.