ДНЗ №21. У «Золотій рибці» здійснюються мрії малят

Дошкільний навчальний заклад №21 «Золота рибка», розташований за адресою місто Кам’янець-Подільський, вул. Д. Галицького, 28.
ДНЗ введено в дію у 1972 року за сприяння Кам’янець-Подільської міської ради. Більше 20 років закладом опікувалося ВО «Електроприлад».
Дошкільний заклад очолює відмінник освіти України, професіонал Кирик Людмила Вікторівна. Мережа дошкільного навчального закладу становить 19 груп, в яких виховується 395 дітей. В закладі працює 53 педагогічних та 40 технічних працівників.
До послуг малят в наявності музична, спортивна, тренажерна зали, кабінети інтелектуального розвитку та англійської мови, музей казки, медичний блок.
Дошкільний заклад є членом Міжнародної Асоціації вальдорфських ініціатив в Україні. З 1997 року функціонує вальдорфська група.
У 2012 році за вагомі здобутки у сфері освіти колектив нагороджено Дипломом Хмельницької облдержадміністрації та занесено на обласну Дошку Пошани «Кращі люди Хмельниччини».
За підсумками роботи дошкільних закладів міста у 2013-2014 н. р. колектив посів І місце та отримав Перехідний прапор за вагомі успіхи у справі виховання підростаючого покоління.
Педагогічний колектив у 2014 році отримав Гран-прі у Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва дошкільнят та нагороджено Дипломом Міністерства освіти і науки України Освітній портал «Педагогічна Преса».