ДНЗ №20. Дзвіночок скликає

Дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу №20 «Дзвіночок»
м. Кам’янця-Подільського заснований у 1972 році. Перша завідувачка Зубик Тетяна Олександрівна, відмінник освіти України, вихователь-методист.
2500 випускників знайшли свою дорогу в життя. З них багато відомих особистостей: Довгалюк Олександр – чемпіон України з шахів, Ахмаметьєва Тетяна – чемпіонка світу з пауерліфтингу, Ватаманюк Галина Петрівна – кандидат педагогічних наук.
З 1999 року дошкільний навчальний заклад очолює Конфітовська Світлана Іванівна, відмінник освіти України, спеціаліст вищої категорії, вихователь-методист. У ДНЗ 13 груп, з них 4 групи спеціального призначення для дітей з порушеннями мовлення, 365 дітей, 35 педагогів, 35 – технічного персоналу.
До послуг дітей спортивна та музична зали, сенсорна кімната, кабінети для індивідуальних занять з корекційними педагогами.
Педагоги закладу з 2000 року впроваджують міжнародні програми «Крок за кроком», Self-esteem, з 2010 року – інклюзивну освіту. Співпрацюють з педагогами м. Варшави та ДНЗ №43 м.Чернівців.
2012  року заклад став переможцем Всеукраїнського фотоконкурсу «Мій улюблений дитсадок» в номінації «Сто кращих дошкільних закладів», 2014 – отримав гран-прі  міського огляду-конкурсу «Кращий методичний кабінет ДНЗ».
За вагомі досягнення у 2015 році колектив нагороджений перехідним прапором

OLYMPUS DIGITAL CAMERA