Одні цілі – спільний успіх

     

      В умовах реформування надзвичайно важливого значення набуває злагодженість та наступність у роботі всіх ланок освіти. Тісна співпраця закладів дошкільної освіти та початкової освіти була продовжена під час проведення міського семінару-практикуму «Формування цілісного розвивального середовища Нової української школи». Захід відбувся на базі навчально-виховного комплексу № 3 (директор Токар О.В.), який є одним із чотирьох обласних закладів, що пілотують Новий державний стандарт початкової освіти з 2017 року.

        Учасниками семінару стали вихователі середніх груп усіх дошкільних закладів міста. Саме вони з вересня 2019 будуть працювати з майбутніми першокласниками.
З вітальними словом до присутніх звернулась Залевська С.Д., завідуюча НМЦ УОіН, яка також окреслила актуальність проблематики семінару.

       Оксанюк А.М., методист з початкової освіти НМЦ УОіН, тренер НУШ ознайомила учасників із концептуальними засадами нового освітнього простору закладів І ступеня міста Кам’янця-Подільського.

       Питання інноваційних векторів розвитку НВК № 3 розкрили Токар О.В., директор школи та Іваненко Н.О., заступник директора школи.

         В практично-інтерактивному модулі, який пройшов у формі коучинга «Впевнений старт Нової української школи», педагоги познайомились із фрагментами занять в шкільній медіатеці, ігровій кімнаті, взяли участь в ранкових зустрічах, які провели вчителі пілотних класів Бондарчук О.М. та Пілець Т.В., відвідали інтегрований урок з предмету «Я досліджую світ». «Родинні традиції та свята 1б класу» (вч. Томашевська А.А.).

         Під час квесту «НУШ: будуємо й зростаємо разом!» з великим інтересом учасники рухались від станції до станції і знайомились з освітнім простором початкової школи, долучались до різних форм роботи учнів школи.

         У другій частині, яка пройшла у формі методичного бенефісу, усі долучились до майстер-класів «Формування успішного і прогресивного випускника Нової української школи через реалізацію проекту «Інтелект України» (Сосніцька Н.В., НВК № 14) та «Особливості освітнього середовища та методики навчання першокласників за проектом «На крилах успіху» (Юрок Л.М., ЗОШ № 7).


Під час семінару з вихователями працювали Шевеленко Т.А., головний спеціаліст з дошкільної та інклюзивної освіти, та Осадчук Л.О., методист з дошкільної освіти НМЦ.

      Високий професіоналізм, рівень підготовки і проведення семінару, злагодженість у роботі усього колективу НВК № 3, креативність усіх, хто представляв роботу шкіл І ступеня, були відзначені учасниками семінару.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *