Спілкуємось і діємо разом!

        28 лютого в ЗОШ № 2 відбулось чергове засідання клубу «Спілкуємось і діємо разом!», секція учнівське самоврядування. У роботі клубу взяли участь голови шкільних учнівських самоврядувань, голови комісій з питань захисту прав дитини та допомоги в проблемних ситуаціях, члени міської ради старшокласників «Нова Генерація Лідерів».

        На засіданні голова міської ради старшокласників Інна Потапова, учениця 10 класу ЗОШ № 10 підвела підсумки діяльності учнівського самоврядування в 2018 році.

         Вона поінформувала учасників заходу про роботу обласного збору ради старшокласників, який відбувся 22 лютого, з планом роботи обласної ради лідерів у 2019 році.

     Надія Дюднєва, координатор діяльності дитячо-юнацьких об’єднань, методист ЦДЮТ, НМЦ подякувала всім шкільним учнівським самоврядуванням, міській раді старшокласників за цікаву, ефективну роботу у 2018 році.

       Дар’я Волощук, голова учнівського самоврядування «Діти-України квіти» ЗОШ № 2 (координатор Юлія Горельнікова ) презентувала його діяльність.

     Члени шкільного самоврядування: Прокопій Олександр, Ілля Юр’єв, Анжела Кухлевська, Ліза Поцулко, Денис Хмурковський підготували і провели тренінг «Запобігання та розв’язання конфліктів» за програмою «Вчимося жити разом». Символічно, що засідання клубу проходило в День рожевої сорочки або День протидії булінгу.

        Через інтерактивні вправи, спілкування лідери вчились визначати типи конфліктів, причини їх виникнення, шляхи розв’язання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *