Моніторинг навчальних досягнень учнів 11-х класів з історії України

           На виконання плану роботи науково-методичного центру управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, з метою вивчення стану підготовленості учнів закладів загальної середньої освіти міста до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з історії України у 2019 році, 24 жовтня 2018 року проведено І етап моніторингу якості навчальних досягнень учнів 11-х класів з історії України з трьох запланованих протягом 2018-2019 н. р.

             У моніторингу взяли участь учні, які у 2019 році планують обрати історію України як один з предметів державної підсумкової атестації та як предмет зовнішнього незалежного оцінювання.

       Зміст завдань визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з історії України для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року № 77.

       Поелементний аналіз результатів моніторингу покаже реальний рівень підготовленості учнів 11-х класів закладів освіти міста до ДПА та ЗНО у 2019 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *