Освітній форум

         

          Перед початком нового 2018-2019 навчального року педагогічні працівники міста стали учасниками триденного освітнього форуму.


28 та 29 серпня на базі НВК № 14 відбулися подіумні дискусії в групах за освітніми напрямками, в яких взяли участь керівники міських предметних методичних об‘єднань, викладачі КПНУ ім. Івана Огієнка, методисти ХОІППО, учителі-предметники. Модератори дискусій – методисти НМЦ підвели підсумки роботи, обговорили нові освітні програми та важливі проблеми у вкладанні навчальних предметів.

           У підсумковому засіданні, яке відбулося 30 серпня в сесійній залі міськвиконкому, взяли участь Васильянов Дмитро Сергійович – секретар міської ради, Мельничук Яна Сергіївна – керуюча справами міської ради, Кобильник Василь Володимирович – голова постійнодіючої депутатської комісії з питань освіти, керівники. закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти та педагоги міста. Начальник управління освіти і науки Старченко Світлана Володимирівна підвела підсумки роботи за 2017-2018 навчальний рік та визначила пріоритетні напрямки розвитку освіти міста в умовах розбудови Нової української школи.

            Традиційно були відзначені найкращі заклади освіти міста: ЗДО №15, НВК №14, ЦДЮТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *