Мала академія наук. Етап 1

Мала академія наук – старт для майбутніх наукових відкриттів

Мала академія наук України – це вагома ланка освіти учнівської молоді, яка з року в рік дає можливість обдарованим та здібним дітям проявити себе, представляючи на розгляд журі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН власні дослідження. Це перше наукове відкриття може бути зовсім крихітним, але воно потребує ґрунтовних знань з базової дисципліни та глибокого вивчення наукової літератури з досліджуваної теми, неабиякої працьовитості та наполегливості учнів і педагогів. Саме таких наполегливих, талановитих, ерудованих, цілеспрямованих учнів та їх педагогічних керівників, вкотре  зібрало Кам’янець-Подільське міське НТУ МАН.

Протягом 11-13 грудня 2017 року проходив І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН:

– заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт, яке проведено 11.12.2017 року на базі НМЦ управління освіти і науки та ЗОШ №16;

– оцінювання навчальних досягнень учасників з базових дисциплін – 12.12.2017 року в НВК №14 (написання контрольних робіт);

– захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН – 13.12.2016 року в НВК №14 та конференц-залі управління освіти і науки.

На урочистому відкритті Конкурсу були присутні Михайло Сімашкевич, міський голова, Володимир Мельниченко, народний депутат Верховної Ради України, Дмитро Васильянов, секретар Кам’янець-Подільської міської ради та Світлана Старченко, начальник управління освіти і науки.

В роботі 44 наукових секцій взяли участь 86 учнів закладів загальної середньої освіти. За результатами усіх етапів визначено команду переможців, які 17-18 лютого 2018 року будуть представляти наше місто на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення МАН.