Доценко І. В.


Учитель – творець
Доценко Ірина Василівна народилася 7 серпня 1964 р. у м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області.
У 1987 році закінчила факультет англійської філології Київського педагогічного інституту іноземних мов за спеціальністю «викладач англійської мови». З 1987 по 1993 р. працювала  вчителем англійської мови у м. Баганур, Монголія, м. Бобруйськ, Білорусь, а з 1994 року – вчитель англійської мови Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу № 9 імені А.М. Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв. Учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист, переможець обласного етапу конкурсу «Учитель року-1997».
Нагороджено грамотами управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, Хмельницької облдержадміністрації, Дипломом Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у номінації «Створення підручників, посібників, наукових розробок для забезпечення навчально-виховного процесу». У 2004 р. нагороджено Почесною грамотою Міністерством освіти та науки України.
У 2011 році Доценко І.В. у співавторстві з Євчук О.В. за створення методичного комплексу для учнів 1-4 класів “Англійська мова. Start up” обрано переможцем Всеукраїнського конкурсу підручників. Підручник схвалено до використання у навчальних закладах Міністерством освіти та науки України (Лист ІІТЗО № 14.1/12-Г-115 від 12.02.2014, наказ МОН України від 20.07.2015 р. № 777)
У співпраці з видавництвами «Підручники та посібники», «Мандрівець», «Навчальна книга – Богдан» (м.Тернопіль), «Теза», «Нова Книга» (м. Вінниця), «Абетка» (м.Кам’янець-Подільський), «Ранок» (м.Харків), «Літера» м. Київ видано понад 100 друкованих праць навчально-методичного характеру.